Drodzy Klienci!

Wraz z nadejściem wiosny w Ekomeble.com.pl przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego – promocję, która rozjaśni Wasze wnętrza i portfele! Od dzisiaj, czyli 25 marca 2024 roku, rozpoczynamy naszą wiosenną ofensywę – "EKSPLOZJĘ WIOSENNA"!

Co to oznacza dla Ciebie?

Czas trwania tej wyjątkowej promocji to aż do 30 kwietnia 2024 roku, więc masz mnóstwo czasu, aby skorzystać z naszych fantastycznych ofert.

Czego dotyczy promocja?

Promocja obejmuje całą kolekcję Feniks, a to oznacza, że możesz wybierać spośród różnorodnych konfiguracji dostępnych mebli. Bez względu na to, czy marzysz o nowej sofie, eleganckim fotelu czy też kompletnym zestawie mebli do salonu – Feniks ma to wszystko!

Opcje obicia? Skóra czy tkanina?

Jeśli chodzi o obicie, mamy dla Ciebie świetne wieści! Promocja obejmuje całą kolekcję tkanin i skór naturalnych Feniksa. Teraz możesz wybrać swoje ulubione obicie, bez obawy o cenę!

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 6-8 tygodni, więc już niedługo będziesz mógł cieszyć się nowymi meblami w swoim domu!

Ile możesz zaoszczędzić?

A teraz najlepsza część – cała oferta Feniksa objęta jest promocją, która daje Ci aż 15% rabatu! To znaczy, że możesz zrobić fantastyczne oszczędności, nie rezygnując z jakości i stylu.

Nie przegap tej wiosennej okazji, aby odświeżyć swoje wnętrza i poczuć wiosenny powiew świeżości w swoim domu! Sprawdź naszą kolekcję Feniks już teraz na Ekomeble.com.pl!

słowa kluczowe: feniks, ekomeble, ekomeble.com.pl, feniks katalog, feniks promocje, feniks salon, salon feniks warszawa, outlet feniks, promocja feniks, wyprzedaż feniks, meble feniks, feniks opinie, feniks katalog, trwałe meble, promocja na meble MBR 25.03.2024