Fiore to łóżko tapicerowane w najnowszych trendach

Kolekcja Fiore jest znakomitym wyborem do klasycznych aranżacji. Charakterystyczne pikowania na wezgłowiu dodają delikatnego akcentu. Powierzchnia spania za sprawą elastycznej struktury jest wygodna i sprężysta. Szereg materiałów obiciowych pozwoli na idealne dopasowanie łóżka Fiore producenta Vero do aranżacji.

Solidna konstrukcja łóżka Fiore producenta Vero

Oskrzynia w modelu Fiore jest solidna, wykonana przez producenta Vero z najwyższej jakości materiałów. Łóżko posiada praktyczny pojemnik na pościel, który dzięki zastosowaniu innowacyjnego stelaża, oraz siłownikom otwiera się bez użycia siły.

Niesamowita elegancja łóżka Fiore

Kolekcja Fiore prezentuje się niezwykle pięknie za sprawą oryginalnego wezgłowia. Sprawdzi się również jako oparcie w pozycji siedzącej czy półleżącej. Łóżko Fiore wykonane jest z dbałością o detale.

Wybierz tkaninę hydrofobową Monolith na wykończenie łóżka Fiore

Łóżko Fiore przy zastosowaniu tkaniny Monolith, która została wyprodukowana w technologii „Water Repellent” będzie ograniczała wchłanianie wody czy rozlanego płynu. Tkanina jest niesamowicie przyjemna w dotyku i elegancka. Tkanina posiada również wysoką odporność na ścieranie.

Łóżka dostępne od ręki

W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór łóżek. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę. Wybierając nasz sklep, stawiasz na szybką i bezpieczną dostawę mebli.


Słowa kluczowe: fiore, kolekcja fiore, meble do sypialni, meble warszawa, vero, fiore vero, eleganckie łóżko, fiore warszawa, meble od ręki, łóżko tapicerowane, solidne łóżko, 02.10.2023 M