Kolekcja mebli Cozy to wyjątkowe połączenie elegancji nieprzemijalne pięknego naturalnego drewna

Meble kolekcji Cozy to połączenie klasyki w pięknym drewnie dębowym z delikatnym akcentem ponadczasowych kształtów na frontach w formie jodełki. Uniwersalna kolorystyka olejowanego dębu rustical zestawionego z ozdobnym motywem nadają meblom wyrazu oraz oryginalnego wyglądu. Elementy oświetlenia dyskretnie nadają unikalnego wyglądu i wprowadzają w pomieszczenie wyjątkowy nastrój.

Solidne drewniane meble Cozy

Solidne, drewniane konstrukcje, oparte na masywnym cokole zachwycają elegancją. Szyuflady oraz drzwi frontowe posiadają funkcję łagodnego, cichego zamykania, co wpływa na bezpieczeństwo oraz komfort przy użytkowaniu mebli.

Metalowe uchwyty Cozy

Metalowe uchwyty w meblach kolekcji Cozy podkreślają szlachetny styl, jednocześnie zapewniając komfortowy dostęp do mebli.

Wyjątkowy wzór jodełki

Wykończenie z pięknym wzorem jodełki nigdy nie wychodzi z mody. Kojarzy się z klasycznymi, tradycyjnymi wnętrzami, jednak meble Cozy są minimalistyczne i nowoczesne. Kolekcja jest dla osób szukających wyjątkowego wzornictwa.


Słowa kluczowe: szynaka, nowoczesne meble, meble drewniane, trwałe meble,  szynaka meble, szynaka warszawa, meble szynaka, meble dębowe, meble warszawa, meble do salonu, meble do jadalni, szynaka vevet, szynaka mosaic, stoły, krzesła, meble skrzyniowe 05.10.2023 M