Czy marzysz o spokojnym i komfortowym śnie? Teraz możesz spełnić swoje marzenia o idealnym materacu w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie! Mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę promocyjną z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych.

Od 14 marca do 2 kwietnia 2024 roku na Ekomeble.com.pl trwać będzie specjalna promocja na materace Janpol. Dla klientów przygotowaliśmy wyjątkowe rabaty:

  1. Wybierając materac z linii Premium, Komfort lub Standard, otrzymasz aż 20% rabatu od ceny rekomendowanej detalicznej! Rabat obejmuje materace we wszystkich rozmiarach, dzięki czemu możesz znaleźć idealny model dla siebie bez przekraczania budżetu.

  2. To nie koniec korzyści! Jeśli zdecydujesz się na materac z linii Premium, otrzymasz dodatkowo możliwość nabycia kołdry Janpol o wymiarach 200x155 cm za jedyne 1 zł brutto! Jedna sztuka kołdry dostępna jest dla każdego zakupionego materaca linii Premium.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zapewnić sobie najlepszy sen w niesamowitych cenach! Skorzystaj z promocji na materace Janpol już teraz na Ekomeble.com.pl. Odkryj naszą ofertę i poczuj różnicę, jaką może przynieść Ci odpowiednio dobrany materac. Szczegóły promocji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Z myślą o Twoim komforcie i spokoju – Ekomeble.com.pl, gdzie sen staje się przyjemnością.

słowa kluczowe: materace, materac, materac promocja, materac wyprzedaż, wyprzedaż materacy, materace janpol, materace janpol promocja, janpol promocja, janpol wyprzedaż, janpol opinie, janpol katalog, janpol polecane materace, salon materacy, materace warszawa, salon janpol, wygodne materace, materace na lata, ekomeble, ekomeble.com.pl MBR 13.03.2024