INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
INTERNETOWY SKLEP MEBLOWY OD 1991 ROKU

Usługi Dodatkowe


 

Transport

Dla naszych Klientów zapewniamy transport mebli – pod warunkiem złożenia zamówienia z poziomu witryny: www.ekomeble.com.pl oraz uregulowaniu należności na warunkach określonych przez sprzedawcę. Podane poniżej ceny transportu dotyczą mebli fabrycznie nowych. W przypadku mebli poekspozycyjnych i powyprzedażowych odbiór mebli własnym tarnsportem bądź warunki transportowe do uzgodnienia ze sprzedawcą.
Po potwierdzeniu i uzgodnieniu warunków zakupu - klient wpłaca całą kwotę na rachunek sprzedawcy, wysokość zaliczki do uzgodnienia.
Zamówione meble dostarczamy do klienta po opłaceniu faktury za meble, na uzgodnionych i zaakceptowanych umową warunkach.
Nie łączymy, nie sumujemy akcji promocyjnych – warunki do uzgodnienia z przedstawicielem: e-mail: biuro@ekomeble.eu
Oferujemy
meble najlepszych polskich producentów, promocja ważna do odwołania.
Odbiór własnym transportem z naszego magazynu przy ul.Słoneczna 129 Kolonia Lesznowola k/Piaseczna – termin odbioru do uzgodnienia: e-mail: biuro@ekomeble.eu
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 

 
 

Montaż

Montaż mebli realizowana jest przez profesjonalne i doświadczone zespoły montażowe EKO MEBLE – warunki uzgadniane - indywidualnie przed złożeniem zamówienia lub zakupu.
 

Dogodne raty

Oferujemy Państwu możliwość zakupu mebli w systemie ratalnym. W celu poznania szczegółów skontaktuj się z nami telefonicznie 22 / 644-22-10 bądź mailowo biuro@ekomeble.eu.
 
 

Projektowanie wnętrz

Współpracujemy z renomowanymi biurami projektowymi z branży,
 

Najlepsza Cena

Szanowni Klienci, oferujemy Państwu meble najlepszych polskich producentów. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa klienta była na jak najwyższym poziomie. Zapewniamy Państwu najbardziej korzystne ceny mebli wysokiej jakości, które sprawią, że dom będzie dla Państwa oazą spokoju, miejscem gdzie z przyjemnością będą Państwo wracać po ciężkich dniach w pracy a spędzane wspólnie z rodziną chwile będą jeszcze przyjemniejsze.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, które umożliwiło nam poznanie potrzeb klientów jesteśmy gwarantem Państwa zadowolenia z zakupów w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami oraz ofertą wyprzedaży w niezwykle korzystnych cenach. 

Rabaty - PROMOCJE - WYPRZEDAZE

Zapraszamy do zakupów mebli  z akcji promocyjnych i wyprzedażowych - w bardzo dobrych cenach -  wiecej informacji w katalogu  - PROMOCJE - WYPRZEDAŻE
 

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja Dobrej Ceny
 

Dla architektów

Zapraszamy do współpracy:
- architektów
, projektantów wnętrz
- deweloperów
- pośredników agencji nieruchomości
Zapraszamy - zgłoszenia na adres: biuro@ekomeble.eu
 

Gwarancja

2  letnia gwarancja Producenta