UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024 , UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Bydgoskie Meble - Mira

Fotel Mira Bydgoskie Meble to idealna propozycja fotela do Twojego salonu lub gabinetu. Fotel ten wyróżnia głębokie siedisko, niskie oparcie i zaokrąglone kształty. Fotel Mira może być wykonany w połączeniu dwóch tkanin obiciowych, co apewnia ciekawy efekt wizualny. Do wyboru są trzy rodzaje podstawy – metalowa, obrotowa lub drewniane nóżki.


Fotel wypoczynowy Mira - Bydgoskie Meble
Fotel Mira idealnie wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Komfort zapewnia wygodne siedzisko, wysokie oparcie.

Bydgoskie Meble Mira - Tkaniny i Skóry
Model Mira występuje w szerokiej palecie kolorystycznej tkanin obiciowych. Mebel można skonfigurować w dwóch tkaninach.Bydgoskie Meble - Polska marka z wieloletnią tradycją

Bydgoska Fabryki Mebli S.A. to jedna z pierwszych i do dziś największych firm meblarskich w Polsce. Kolekcje marki Bydgoskie Meble powstają w poszanowaniu wielopokoleniowej tradycji rzemiosła, czerpiąc jednocześnie ze współczesnych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i estetycznych. Funkcjonalne, trwałe meble o wyjątkowej linii wzorniczej są efektem pracy ludzi, którzy tworzą je z pasją i zaangażowaniem. Kolekcje klasyczne i nowoczesne pozwalają na zaaranżowanie mieszkania i domu w zgodzie z własnym wnętrzem. Wysokogatunkowe materiały i surowce stosowane w produkcji mebli, pozwalają cieszyć się nimi przez długie lata. Produkowane są one od 1884 roku.
Bydgoskie Meble - Piękne, trwałe meble na lata
W ofercie Bydgoskich Mebli odnajdą Państwo elegancję oraz wygodę w codziennym użytkowaniu. Bydgoskie Meble zapewniają kompleksowe rozwiązania do salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, sypialni, a także pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego. Uzupełniają je wyjątkowe i niezwykle komfortowe zestawy wypoczynkowe. Oferowane  prez Bydgoskie Meble produkty wykonane są z najwyższą starannością o detal, zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Produkty Bydgoskiej Fabryki Mebli nadadzą smaku oraz elegancji każdemu wnętrzu.
Zapraszamy do Naszych salonów w Warszawie, gdzie znajdą Państwo inspirujące ekspozycje z produktami Bydgoskiej Fabryki Mebli.

Bydgoskie Meble - komfortowe meble w najlepszym wykonaniu
Meble z Bydgoskiej Fabryki Mebli charakteryzują się niebywałym komfortem i precyzyjnym wykonaniem. Kolekcje marki Bydgoskie Meble powstają w poszanowaniu wielopokoleniowej tradycji rzemiosła, czerpiąc jednocześnie ze współczesnych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i estetycznych.

Bydgoskie Meble - Narożniki
Szeroka oferta narożników z Bydgoskiej Fabryki Mebli dostępna w salonach Ekomeble w Warszawie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z narożnikami w tkaninach i skórach z funkcjami spania, pojemnikami i funkcjami relax.

Bydgoskie Meble - Sofy
Producent Bydgoskie Meble oferuje szeroki wybór sof z funkcjami spania, pojemnikami i funkcjami relax w ogromnym wyborze tkanin i skór naturalnych.

Bydgoskie Meble - Fotele
Nowoczesne i klasyczne fotele idealnie sprawdzą się przy wypoczynku.

Bydgoskie Meble - Warszawa
Meble producenta Bydgoskie Meble obejrzysz w naszych salonach:
Lesznowola K.Warszawy - ul.Słoneczna 129
Warszawa Wawer - ul.Patriotów 287
Warszawa Targówek - ul.Radzymińska 187

Bydgoskie Meble - Opinie
Producent Bydgoskie Meble cieszy się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. Ogromne doświadczenie i lata doświadczenia zostały wielokrotnie docenione przez konsumentów.

Bydgoskie Meble  - Tkaniny
Szeroka oferta tkanin obiciowych oraz skór naturalnych dostępnych w ofercie producenta Bydgoskie Meble pozwoli na skonfigurowanie mebla odpowiedniego do Twojego wnętra.

Bydgoskie Meble - Kolekcje
W ofercie producenta Bydgoskie Meble znajdą Państwo wymienione kolekcje:  Goya, Leonardo, Quadro, Mia, Ines, Bourbon, Rima, Malachit, George, Legato, Legend, Stylo, Libretto, Salmo, Laviano, Way, Twins, Opera, Łoże Katalia, Grandi, Evora, Mira, Fuelta, Silla krzesło, Shout, Scarlet, Loft, Bono

Słowa kluczowe: bydgoskie meble, narożniki, sofy, fotele, bydgoska fabryka mebli, meble skórzane, meble w tkaninie, meble warszawa, bydgosie meble warszawa, mira, mira fotel, fotele bydgoskie meble, fotele warszawa, meble warszawa

Produkty

MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI Z MAGAZYNU. PROSZĘ O KONTAKT POD NUMEREM 608 893 118
Promocja