UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Bydgoskie Meble - Rima

Narożnik Rima to ciekawa propozcja na wypoczynek od producenta Bydgoskie Meble. Elegancki narożnik osadzony na metalowych nóżkach idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze. Mebel wyposażony jest w regulowane zagłówki oraz przesuwane oparcia, dzięki którym powierzchnia spania jest wieksza. Rima to mebel dla miłośników nowoczesnego stylu oraz komfortu. Mebel dostęny jest tylko w tkaninie.

Rima - nowoczesny narożnik do twojego wnętrza
Delikatny narożnik Rima z regulowanymi zagłówkami i przesuwanymi oparciami osadzony na delikatnych nóżkach idealnie sprawdzi się jako wyposażenie nowoczesnego wnętrza.

Duży wybór tkanin dla narożnika Rima
Szeroka paleta kolorystyczna tkanin obiciowych dla modelu Rima pozwoli na skonfigurowanie narożnika idealnego do Twojego wnętrza.


Bydgoskie Meble - Polska marka z wieloletnią tradycją

Bydgoska Fabryki Mebli S.A. to jedna z pierwszych i do dziś największych firm meblarskich w Polsce. Kolekcje marki Bydgoskie Meble powstają w poszanowaniu wielopokoleniowej tradycji rzemiosła, czerpiąc jednocześnie ze współczesnych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i estetycznych. Funkcjonalne, trwałe meble o wyjątkowej linii wzorniczej są efektem pracy ludzi, którzy tworzą je z pasją i zaangażowaniem. Kolekcje klasyczne i nowoczesne pozwalają na zaaranżowanie mieszkania i domu w zgodzie z własnym wnętrzem. Wysokogatunkowe materiały i surowce stosowane w produkcji mebli, pozwalają cieszyć się nimi przez długie lata. Produkowane są one od 1884 roku.
Bydgoskie Meble - Piękne, trwałe meble na lata
W ofercie Bydgoskich Mebli odnajdą Państwo elegancję oraz wygodę w codziennym użytkowaniu. Bydgoskie Meble zapewniają kompleksowe rozwiązania do salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, sypialni, a także pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego. Uzupełniają je wyjątkowe i niezwykle komfortowe zestawy wypoczynkowe. Oferowane  prez Bydgoskie Meble produkty wykonane są z najwyższą starannością o detal, zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Produkty Bydgoskiej Fabryki Mebli nadadzą smaku oraz elegancji każdemu wnętrzu.
Zapraszamy do Naszych salonów w Warszawie, gdzie znajdą Państwo inspirujące ekspozycje z produktami Bydgoskiej Fabryki Mebli.

Bydgoskie Meble - komfortowe meble w najlepszym wykonaniu
Meble z Bydgoskiej Fabryki Mebli charakteryzują się niebywałym komfortem i precyzyjnym wykonaniem. Kolekcje marki Bydgoskie Meble powstają w poszanowaniu wielopokoleniowej tradycji rzemiosła, czerpiąc jednocześnie ze współczesnych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i estetycznych.

Bydgoskie Meble - Narożniki
Szeroka oferta narożników z Bydgoskiej Fabryki Mebli dostępna w salonach Ekomeble w Warszawie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z narożnikami w tkaninach i skórach z funkcjami spania, pojemnikami i funkcjami relax.

Bydgoskie Meble - Sofy
Producent Bydgoskie Meble oferuje szeroki wybór sof z funkcjami spania, pojemnikami i funkcjami relax w ogromnym wyborze tkanin i skór naturalnych.

Bydgoskie Meble - Fotele
Nowoczesne i klasyczne fotele idealnie sprawdzą się przy wypoczynku.

Bydgoskie Meble - Warszawa
Meble producenta Bydgoskie Meble obejrzysz w naszych salonach:
Lesznowola K.Warszawy - ul.Słoneczna 129
Warszawa Wawer - ul.Patriotów 287
Warszawa Targówek - ul.Radzymińska 187

Bydgoskie Meble - Opinie
Producent Bydgoskie Meble cieszy się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. Ogromne doświadczenie i lata doświadczenia zostały wielokrotnie docenione przez konsumentów.

Bydgoskie Meble  - Tkaniny
Szeroka oferta tkanin obiciowych oraz skór naturalnych dostępnych w ofercie producenta Bydgoskie Meble pozwoli na skonfigurowanie mebla odpowiedniego do Twojego wnętra.

Bydgoskie Meble - Kolekcje
W ofercie producenta Bydgoskie Meble znajdą Państwo wymienione kolekcje:  Goya, Leonardo, Quadro, Mia, Ines, Bourbon, Rima, Malachit, George, Legato, Legend, Stylo, Libretto, Salmo, Laviano, Way, Twins, Opera, Łoże Katalia, Grandi, Evora, Mira, Fuelta, Silla krzesło, Shout, Scarlet, Loft, Bono

Słowa kluczowe: bydgoskie meble, narożniki, sofy, fotele, bydgoska fabryka mebli, meble skórzane, meble w tkaninie, meble warszawa, bydgosie meble warszawa,  rima, bydgoskie meble, bydgoskie meble rima, narożnik na nóżkach, regulowane zagłówki, narożniki, meble warszawa, meble wypoczynkowe

 

Produkty

Promocja