UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024. , UWAGA Promocja 10% ważna do 29.02.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Etap Sofa - Lago

Kolekcja Lago od Etap Sofa to nowoczesna klasyka połączona z minimalizmem
Rozłożysta forma z miękką linią siedziska oraz delikatnie zaokrąglonym oparciem jest bardzo wygodną propozycją od Etap Sofy. Kolekcja Lago zawiera poduszki lędźwiowe, które pozwalają na wygodniejsze ułożenie pleców, bądź ułożenie ich tak jak się chce. Etap Sofa kolekcję Lago stworzyła jako meble modułowe, dzięki czemu sami możemy skomponować swój wypoczynek.


Spis treści:
Narożnik oraz sofa wypoczynkowa bez funkcji spania
Dodatkowe poduszki na wypoczynku
Minimalistyczna forma wypoczynku Lago
Wysoki poziom wypoczynku kolekcji Lago
Meble wypoczynkowe Etap Sofa w okazyjnych cenachNarożnik oraz sofa wypoczynkowa bez funkcji spania
Kolekcja Lago to modele typowo wypoczynkowe, nie posiadające funkcji spania. Meble wypoczynkowe tej kolekcji od Etap Sofa są niesamowicie wygodne, dzięki zastosowaniu sprężyny falistej typ B, pianki wysokoelastycznej oraz pianki poliuretanowej. Etap Sofa to producent z wieloletnim doświadczeniem produkcji mebli tapicerowanych. Marka Etap Sofa wykorzystuje do produkcji najwyższej jakości materiały. Produkty od Etap Sofa są nie tylko perfekcyjnie wykonane ale również urzekają swoim designem.

Dodatkowe poduszki na wypoczynku
Zarówno sofy jak i każdy z modułów w kolekcji Lago od Etap Sofa do skomponowania narożnika zawierają poduszki. Dzięki temu mamy wsparcie dla dolnej części kręgosłupa, co pozwala na wygodniejszy odpoczynek. Etap Sofa projektuje meble z myślą o oczekiwaniach i potrzebach wszystkich klientów.

Minimalistyczna forma wypoczynku Lago
Kolekcja Lago jest nowoczesną, minimalistyczną formą wypoczynku. Łagodnie zaokrąglone boki, szerokie siedziska i wysokie nóżki to cechy szczególne tego modelu. Kolekcja Lago od Etap Sofa jest modułowa co pozwala na dopasowanie mebli wypoczynkowych do wnętrza,

Wysoki poziom wypoczynku kolekcji Lago
Wypoczynek wykonany z najwyższej jakości materiałów, co daje nie tylko trwałość, ale również wysoki komfort odpoczynku. Meble kolekcji Lago od Etap Sofa są o prostych , zdecydowanych liniach a dostępne tkaniny przyjemne w dotyku.

Meble wypoczynkowe Etap Sofa w okazyjnych cenach
W Naszych salonach meblowych znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych Etap Sofa. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: etap sofa, lago, narożnik, meble modułowe, etap sofa okazje, lago etap sofa, meble warszawa, meble etap sofa, etap sofa warszawa, sklep meblowy warszawa, meble od ręki, 16.01.2023 M

Produkty

Promocja