UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024 , UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Etap Sofa - Calimero

Narożnik Calimero – jego miękkie kształty stworzą przytulną atmosferę
Kolekcja Calimero obejmuje narożnik, hocker oraz zagłówek, który doda możliwość wygodniejszego oparcia. Narożnik jest bez funkcji spania a jego poduszki oparciowe są przymocowane na stałe.


Spis treści:
Tapicerowany narożnik wypoczynkowy do salonu
Hocker / Podnóżek do narożnika
Wysoka jakość wykonania
Narożnik na wysokich nóżkach
Etap Sofa w okazyjnych cenach w salonach EkomebleTapicerowany narożnik wypoczynkowy do salonu
Calimero jest dostępny jedynie w tkaninach, jednak bardzo szeroki wybór wariantów pozwoli na znalezienie idealnego materiału dla każdego. Narożnik jest niezwykle łagodny w swej formie, a jego masywne dobrze wyprofilowane boki wraz z oparciem dają najwyższy poziom komfortu wypoczynku.

Hocker / Podnóżek do narożnika
W kolekcji jest dostępny hocker, którym możemy wzbogacić nasz narożnik. Podnóżek może pełnić również funkcję taboretu.

Wysoka jakość wykonania
Kolekcja Calimero od Etap Sofa wykonana jest z precyzją oraz z najwyższej jakości materiałów, będzie służyła na długi czas.

Narożnik na wysokich nóżkach
Narożnik oraz podnóżek Calimero opierają się na wysokich nóżkach, które dodają meblom lekkości. Ułatwia to również utrzymanie czystości pod meblem wypoczynkowym.

Etap Sofa w okazyjnych cenach w salonach Ekomeble
W Naszych salonach znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę. 
Słowa kluczowe: etap sofa, narożnik Calimero, podnóżek do narożnika, narożnik na wysokich nóżkach, etap sofa calimero, tapicerowany narożnik, narożniki warszawa, etap sofa od ręki, salon meblowy, sklepy meblowe warszawa, 13.01.2023 M

Produkty

Promocja