UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024 , UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Etap Sofa - Zoom

Masywne elementy Kolekcji Zoom od Etap Sofa pozwalają na stworzenie nawet bardzo dużego narożnika
Kolekcja Zoom pozwala na zbudowanie zarówno niewielkiej sofy, jak i bardzo obszernego narożnika zawierającego te moduły, których potrzebujemy. Ciekawym rozwiązaniem jest narożnik na kształt litery C. Kolekcja zawiera szereg różnych elementów, w tym z funkcją spania czy pojemnikiem. Do wypoczynku możemy dostawić fotel wolnostojący z funkcją relaksu elektrycznego.


Spis treści:
Skomponuj swój modułowy narożnik
Funkcja relaks sterowana elektrycznie
Wyprofilowane podłokietniki i zagłówek
Solidna jakość wykonania
Skórzany wypoczynek niezwykle eleganckiSkomponuj swój modułowy narożnik
Dopasuj rozmiar wypoczynku Zoom do miejsca w salonie. Wybierz te elementy, których potrzebujesz i ciesz się wymarzonym zestawem wypoczynkowym. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, nasi konsultanci chętnie pomogą.

Funkcja relaks sterowana elektrycznie
Fotel Zoom z elektrycznie sterowaną funkcją relaksu jest meblem luksusowym pasującym do nowoczesnych aranżacji. Komfortu dopełnia wypełnienie ze sprężyn falistych oraz dwóch gatunków pianek.

Wyprofilowane podłokietniki i zagłówek
Kolekcja Zoom jest masywna i niesamowicie wygodna. Regulowane zagłówki pozwalają na oparcie głowy pod takim kontem, jaki nam w danej chwili odpowiada. Wyprofilowane podłokietniki dopełniają całości obłędnej kolekcji.

Solidna jakość wykonania
Kolekcja Zoom producenta Etap Sofa jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Meble do salonu z tej kolekcji będą nie tylko wygodne, ale również pięknie się prezentowały w salonie.

Skórzany wypoczynek niezwykle elegancki
Wykończenie skórzane tych mebli nada im wyjątkowego charakteru.
W Naszych salonach znajduje się bardzo duży wybór kompletów wypoczynkowych w skórach. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.
Słowa kluczowe: etap sofa, etap sofa zoom, zoom narożnik, zoom sofa, narożnik z funkcją relaks, narożnik z funkcją spania, meble wypoczynkowe, komplet wypoczynkowy, salon meblowy warszawa, sklep meblowy, meble do salonu, wygodny narożnik, 12.01.2023 M

Produkty

Promocja