UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024 , UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Klose - K2

Wyczucie stylu i elegancja – meble z kolekcji K2 dzięki swoim uniwersalnym cechom to trend na lata. Stworzone z litego drewna meble roztaczają aurę spokoju. Wyrazista struktura, wyczuwalna pod palcami faktura szlachetnego surowca pozwala poczuć bliskość z naturą. Prosta, klasyczna forma mebli, pozwoli wpisać się w każde wnętrze. Klose to fabryka z ponad 100-letnią tradycją. Dzięki jakości wykonania oraz wrażliwości na potrzeby użytkowników buduje wysoką pozycję na rynku. Kolekcje projektowane są z największą dbałością o detal. Meble z innowacyjnymi konstrukcjami, które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do Naszych salonów w których znajdą Państwo inspiracji z aranżacjami wnętrz z wykorzystaniem mebli Klose.

Producent Mebli - Klose

KMK Kolekcja Mebli Klose Sp. z o.o. prowadzi swoja działalność w ramach Grupy Klose, w zakresie sprzedaży mebli marki Klose  na terenie Polski, Europy , Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.
Nazwa marki pochodzi od nazwiska jej pierwszego właściciela Karla Heinza Klose ,który w 1958 roku rozpoczął działalność produkcyjno-handlową w Niemczech.
Grupę Klose aktualnie reprezentują spółki DKK Kollektion GmbH oraz KMK Kolekcja Mebli Sp. z o.o. oraz 3 zakłady produkcyjne.
W Czersku produkowane są meble skrzyniowe, łóżka oraz ławy narożne; w Nowem nad Wisłą produkowane są stoły i stoliki , a zakład w Gościcinie specjalizuje się w produkcji krzeseł.

Meble Klose - marka z wieloletnią tradycją
Klose to fabryka z ponad 100-letnią tradycją. Dzięki jakości wykonania oraz wrażliwości na potrzeby użytkowników buduje wysoką pozycję na rynku. Kolekcje projektowane są z największą dbałością o detal. Marka Klose wykorzystuje przy produkcji materiały drewniane jak i okleiny naturalne najwyższej jakości. Gwarantując przy tym zadowolenie klientów przez długie lata użytkowania. W kolekcjach Klose znajdziemy meble zarówno do salonu i jadalnia, ale także do sypialni czy pokoju gościnnego. W ofercie znajdziemy unikalne i wielofunkcyjne rozwiązania. Meble z innowacyjnymi konstrukcjami, które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy do Naszych salonów w których znajdą Państwo inspiracji z aranżacjami wnętrz z wykorzystaniem mebli Klose.

Gwarancja autentyczności z firmą Klose
Domeną producenta Klose jest jakość wykonania. Większość mebli wykonana jest z litego drewna z ogromną dbałością o detale.

Meble Klose - Gwarancja tradycji
Producent Klose posiada wieloletnią tradycję w produkcji mebli  wykonanych precyzyjnie oraz finezyjnie.

Gwarancja nowoczesności z meblami marki Klose
Zakłady produkcyjne Klose cały czas poszukują i modyfikują rozwiązania technologiczne aby mebel dostarczony klientowi spełniał najwyższe wymagania.

Gwarancja natury z marką Klose
Meble Klose wyprodukowane są z najwyższej jakości wyselekcjonowanego drewna litego oraz naturalnych oklein. Meble tworzone są z dbałością o środowisko.

Meble Klose - możliwość personalizacji mebla
Producent Klose daje możliwość personalizacji mebla stworzonego specjalnie dla Ciebie lub zmiany wymiarów brył dostępnych w ofercie.

Gwarancja Serwisu z meblami marki Klose
Wyroby marki Klose objęte są profesjonalnym serwisem srzedażowym i posprzedażowym.

Klose - Stoły drewniane
Marka Klose specjalizuje się w produkcji świetnych stołów , wyposażonych w najnowsze systemy rozkładania.

Klose - Krzesła
Krzesła Klose charakteryzuje świetne wykonanie, doskonałe wyprofilowanie i duży komfort siedzenia.

Klose - Meble Skrzyniowe
Wykonane z wyselekcjonowanego drewna różnorodne kolekcje idealnie sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych oraz klasycznych.

Klose - Kolekcje
W ofercie producenta Klose znajdą Państwo wymienione kolekcje:   
Boss sypialnia, Skoll sypialnia, Neso sypialnia, K32-2, K40 Sol, K39 Atria, Oleo Gabinet, Oleo Sypialnia, Oleo Salon, Oleo Jadalnia, K 2 Salon, K 2 Jadalnia, K 5 Jadalnia, K 20 Salon, K 20 Jadalnia, K 20-1 Salon, K 24 Jadalnia, Milo Jadalnia, Milo Salon, Milo Gabinet, Stół T53 i krzesła S61, Stół T81 i krzesła S81, Grupa stołowa T7 i S43, Grupa stołowa T28 i S7, Grupa stołowa T79 i S81, Grupa stołowa T8 i S41, Grupa stołowa T81 i S34, Grupa stołowa T81 i Smile, Grupa stołowa T28 i S7, Grupa stołowa T79 i S81

Słowa kluczowe: meble drewniane, meble klose, klose, stoły klose, krzesła klose, witryny, kredensy, komody, meble drewniane, meble. oleo, ekomeble.com.pl, klose meble, meble warszawa, tanie meble, wysoka jakość, dobre ceny, meble klose warszawa, tanio meble klose, klose meble, meble warszawa, tanie meble, wysoka jakość, dobre ceny, meble klose, klose k2, k2 meble, meble dębowe, meble od ręki

Produkty

Mebel dostępny od ręki z ekspozycji sklepowej salonu w Lesznowoli, ul.Słoneczna 129 , sprawdź dostępność 22 644-22-10
Promocja