UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024 , UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Meblomak - Ivera

Ivera to zestaw wypoczynkowy idealny do mniejszych pomieszczeń. Niewielkie Sofy wyposażone w funkcję spania oraz wąski fotel idealnie wkomponują się w niewielkie wnętrza. Meble wykonane są na solidnej kondtrukcji z litego dębu bukowego. Za komfort wypoczynku odpowiadają wygodne siedziska i wysokie oparcia zbudowane na sprężynach bonellowych i falistych.

Ivera  - nowoczesne wypoczynki do niewielkich pomieszczeń
Prosta  linia połączona z eleganckimi przeszyciami to esencja nowoczesnej elegancji. Niewielkie gabaryty mebli z serii Ivera sprawiają ,żę idealnie sprawdzą się one w małych pomieszczeniach.

Ivera - wygodny zestaw wypoczynkowy
Dzięki zastosowaniu wygodnych siedzisk i oparć zbudowanych na sprężynach bonellowych i falistych meble są niesamowicie wygodne.  Niewielkie gabaryty mebli Lido pozwolą na zaaranżowanie niewielkich pomieszczeń.

Tkaniny i skóry w modelu Ivera
Meble z serii Ivera wykończyć możemy najwyższej jakośći tkaninami obiciowymi i skórami naturalnymi. Szeroka paleta kolorystyczna ułatwi wkomponowanie mebla do Twojego pomieszczenia.Meblomak to marka z 20-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Od lat Meblomak specjalizuje się w produkcji narożników, sof i foteli spełniających najwyższe standardy. Meble producenta Meblomak wykonane są z najwyższej jakości materiałów , a szeroka oferta tkanin i skór pozwoli skomponować idealny mebel do Twojego wnętrza.
Meblomak  stawia na precyzyjne wykonanie, komfort  oraz funkcjonalność. Fima Meblomak posiada silną pozycję na rynku meblowym .

Meblomak - Narożniki
Meblomak posiada w swojej ofercie szeroką ofertę narożników dostępnych w różnych rozmiarach oraz z różnorodnymi funkcjami. Wiele modeli występuje jako kolekcje modułowe, które pozwalają skonfigurować mebel dopasowany do gabarytów Twojego wnętrza.

Meblomak - Sofy
Szeroki wybór sof z funkcją spania , pojemnikiem lub funkcją relax producenta Meblomak dostępny jest w salonach ekomeble.

Meblomak - Fotele

Fotele obrotowe, bujane czy z funkcją relax - Marka Meblomak oferuje każdy z wymienionych rodzajów foteli.

Meblomak - Skóry i tkaniny
Bardzo obszerny wybór tkanin i skór pozwala skomponować mebel marki Meblomak idealnie dopasowany do Twojego wnętrza.

Meblomak - Kolekcje
W ofercie Meblomak znajdą Państwo wymienione kolekcje:
BARDI, LOANO, LIPARI, ORTONA, DESIO, SPOLETO, ANDRIA, DALMINE, LARINO, SORANO, MARSALA, MARINO, SAVONA, ALATRI, CELANO, ASTI PLUS, ARDEA, LIDO, REMO, IMPERIA, GENUA LUX, IVERA, BERGAMO

Meblomak - Sklepy Warszawa
Meble producenta Meblomak obejrzysz w naszych salonach Ekomeble:
Lesznowola K.Warszawy - ul.Słoneczna 129
Warszawa Wawer - ul.Patriotów 287
Warszawa Targówek - ul.Radzymińska 187

Słowa kluczowe: ivera, meblomak ivera, sofy meblomak, małe sofy, meblomak, meble meblomak, meblomak narożnik, meblomak sofa, meblomak fotel, meblomak pufa, meblomak funkcja spania, meblomak pojemnik, meblomak funkcja relax, meblomak warszawa, meble meblomak, meble warszawa, meblomak promocja, meblomak wypzedaż
Promocja