UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024 , UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Meblomak - Ortona

Kolekcja Ortona to kolekcja modułowa od producenta Meblomak. Proste bryły wyposażone w ciekawe rozwiązania nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat. Oparcia w meblach wyposażone są w regulowane zagłówki. Ortona zaprojektowana została dla klientów ceniących sobie komfort, nowoczesny wygląd i praktyczne elementy, pełniące ważne funkcje każdego dnia. 

Użyteczne funkcje mebla, niespotykane nigdzie indziej

Mebel kolekcji Ortona wyposażony jest w funkcję leżenia typu "lift", która wykonana została z wysokoelastycznej pianki HR. Zestaw narożny można dodatkowo wyposażyć w pojemniki na pościel czy moduł zasilający, w którego wskład wchodzą: gniazdo USB 5V oraz ładowarkę indukcyjną.

Doskonała miękkość i wygoda 

Komfortowy system modułowy zapewnia doskonałe rozwiązania pasujące do każdego wnętrza. Regulowane i wielostopniowe zagłówki pozwolą uzyskać wygodne podparcie głowy, zwiększając przez to komfort wypoczynku.

Szeroka gama brył i elementów

Kolekcja Ortona oferuje ogromny wybór elementów i funkcji. Ortona pozwala każdemy łatwe i komfortowe zbudowanie swojej konfiguracji pasującej do swojego otoczenia, z oryginalnymi układami oraz rozmiarami mebla.
Promocja