UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024 , UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Rom - Donato

Kolekcja Mebli Donato to wygodna i przytulna kolekcja producenta Rom
Meble wypoczynkowe Donato mają piękne, eleganckie szycia, które wyróżniają mebel spośród pozostałych mebli. Kolekcja Donato producenta Rom to meble możliwe w bardzo obszernej możliwej konfiguracji, z możliwością dopasowania do wielkości pomieszczenia jak i aranżacji. Producent Rom do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości, meble są pięknie wykończone z dbałością o detale jak i trwałe.


Spis treści:
Modna niska linia mebli kolekcji Donato od Rom
Możliwe dwa rodzaje podłokietników w kolekcji Donato
Szeroki wybór materiałów obiciowych w kolekcji Donato producenta Rom
Meble wypoczynkowe Rom dostępne od rękiModna niska linia mebli kolekcji Donato od Rom
Meble kolekcji Donato producenta Rom są na pięknych nóżkach. Takie ustawienie dodaje meblom lekkości. Kolekcja ma regulowane zagłówki, dzięki którym poziom komfortu jest na najwyższym poziomie.

Możliwe dwa rodzaje podłokietników w kolekcji Donato
Kolekcja mebli Donato producenta Rom dają możliwość wyboru podłokietników z bazowego bądź węższego – kompaktowego do wyboru.

Szeroki wybór materiałów obiciowych w kolekcji Donato producenta Rom
Meble wypoczynkowe Donato producenta Rom dostępne są w bogatej ofercie tkanin.

Meble wypoczynkowe Rom dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych producenta Rom. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.


Rom jest najbardziej postępowym producentem mebli w Europie. Ich innowacyjne pomysły pozwalają na tworzenie idealnych sof. 
Fabryka ROM została założona w 1961 roku i niezmiennie jest liderem w produkcji mebli tapicerowanych wysokiej jakości. Meble tu tworzone są z pasją i mają na celu zaspokojenie potrzeb użytkowników. Dzięki stałemu rozwojowi wprowadzane są coraz to bardziej innowacyjne pomysły. Producent daje możliwość indywidualnego doboru wymiarów mebla. Marka Rom produkuje meble w systemie "step of 20 cm" z dużą ilością dodatkowych opcjonalnych funkcji, przez co produkty są zindywidualizowane. Meble charakteryzuje duża funkcjonalność.

Rom - wypoczynki pod wymiar
Producent daje możliwość wyboru rozmiaru mebla. Meble produkowane są w systemie "step of 20 cm" , czyli szerokość każdego z elementów możemy modyfikować o 20 cm.

Rom - włoska funkcja spania
Meble marki Rom wyposażone są we włoską funkcję spania, która idealnie sprawdzi się do codziennego spania. Producent stosuje solidne materace, które zapewniają komfort podczas snu.

Rom - tkaniny i skóry
W ofercie producenta dostęna jest szeroka gama tkanin i skór obiciowych, pełną ofertę materiłów obiciowych obejrzysz w naszych salonach stacjonarnych.

Rom - ekspozycja Warszawa
Meble producenta Rom obejrzysz w naszych salonach Ekomeble:
Lesznowola K.Warszawy - ul.Słoneczna 129
Warszawa Wawer - ul.Patriotów 287
Warszawa Targówek - ul.Radzymińska 187Słowa kluczowe: Donato, kolekcja Donato, narożnik Donato, narożnik z funkcją spania, narożnik w skórze, tapicerowany narożnik, skórzany narożnik, narożnik do salonu, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, rom, narożnik rom, Donato rom, elegancki wypoczynek, 04.05.2023 M
Promocja