INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
INTERNETOWY SKLEP MEBLOWY OD 1991 ROKU

Transport


ODBIÓR OSOBISTY

ODBIÓR WŁASNYM TRANSPORTEM JEST MOŻLIWY W KAŻDY WTOREK, ŚRODĘ, CZWARTEK W GODZINACH 08-15 Z WYŁĄCZENIEM OKRESU URLOPOWEGO ORAZ PRZYPADAJĄCYCH W TYCH DNIACH ŚWIĄT ORAZ DNI WOLNYCH. W PONIEDZIAŁKI, PIĄTKI, SOBOTY ORAZ NIEDZIELE MAGAZYN NIECZYNNY. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBIORU MEBLI W INNYM TERMINIE – NA WNIOSEK KLIENTA I PO OPŁACENIU USŁUGI INDYWIDUALNEJ - KOSZT 285 ZŁ PŁATNE W KASIE SKLEPU.

TOWAR MOŻESZ ODEBRAĆ POD ADRESEM:

MAGAZYN EKOMEBLE
UL. SŁONECZNA 129 (WJAZD OD ULICY POSTĘPU)
05-506 KOLONIA LESZNOWOLA

TRANSPORT EKONOMICZNY

DLA NASZYCH KLIENTÓW ZAPEWNIAMY TRANSPORT POD DOM – POD WARUNKIEM ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA Z POZIOMU WITRYNY: WWW.EKOMEBLE.COM.PL ORAZ UREGULOWANIU NALEŻNOŚCI NA WARUNKACH OKREŚLONYCH PRZEZ SPRZEDAWCĘ. W PRZYPADKU MEBLI POEKSPOZYCYJNYCH I POWYPRZEDAŻOWYCH (ZAKŁADKA "OUTLET") ODBIÓR MEBLI WŁASNYM TARNSPORTEM BĄDŹ WARUNKI TRANSPORTOWE DO UZGODNIENIA ZE SPRZEDAWCĄ. 
Bezpłatny transport dotyczy zamówień, w którym klient zakupi i opłaci towar o wartości minimalnej-1500zł. Towar musi być również ujęty w promocji "bezpłatny transport".
 

TRANSPORT EKSPRESOWY

WYBIERAJĄC TRANSPORT EKSPRESOWY MASZ MOŻLIWOŚĆ WSKAZANIA KONKRETNEGO CZASU DOSTAWY DOGODNEGO DLA CIEBIE, WARUNKI TRANSPORTOWE DO UZGODNIENIA ZE SPRZEDAWCĄ