UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024 , UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Etap Sofa - Spot

Kolekcja Spot zawiera szeroki wybór modułów, z których możemy stworzyć zarówno sofę jak i narożnik
Spot od Etap Sofa to kolekcja zawierająca moduły: z funkcją spania, pojemnikiem na pościel, regulowanym zagłówkiem manualnie bądź elektrycznie, relaksem, jak również wysuwaną półkę z USB. Kolekcja jest stworzona z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o detale. W osiągnięciu wysokiego komfortu wypoczynku, w siedzisku zastosowano sprężyny faliste, wraz z dwoma gatunkami pianek.


Spis treści:
Fotel wypoczynkowy do salonu
Tapicerowany nowoczesny, masywny narożnik Spot
Luksusowy komfort wypoczynku
Wybór narożnika do salonu
Meble wypoczynkowe Etap Sofa od rękiFotel wypoczynkowy do salonu
Kolekcję wypoczynkową możemy uzupełnić o fotel wolnostojący, zwykły bez funkcji rozkładania, bądź z funkcją relaks. Będzie on stanowił prawdziwą ostoję domowego wypoczynku.

Tapicerowany nowoczesny, masywny narożnik Spot
Narożnik z kolekcji Spot od Etap Sofa możemy dowoli skonfigurować, tak by spełniał wszystkie poszukiwane potrzeby. Narożnik jest dosyć masywny, a jego dobrze wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki pozwolą na wyjątkowy relaks.

Luksusowy komfort wypoczynku
Kolekcja Spot została stworzona z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest niezwykle efektowna a zarazem wygodna. Oszczędna, minimalistyczna forma sprawia, że wypoczynek najlepiej skomponuje się w nowoczesnych wnętrzach.

Wybór narożnika do salonu
Narożnik jest jednym z najważniejszych i najczęściej używanych mebli salonowych. Ważne by dopasować go względem rozmiaru, funkcjonalności, wytrzymałości ale również stylu.

Meble wypoczynkowe Etap Sofa od ręki
W Naszych salonach znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.Słowa kluczowe: etap sofa, bydgoskie meble, etap sofa spot, narożnik spot, sofa spot, fotel spot, tapicerowany narożnik, spot warszawa, etap sofa warszawa,meble wypoczynkowe, meble od ręki, etapsofa od ręki, salon meblowy, 13.01.2023 M

Produkty

Promocja