UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024 , UWAGA Promocja 10% ważna do 31.07.2024
Czytaj więcej

INFOLINIA

+ 48 22 644-22-10
PRAWDOPODOBNIE
NAJLEPSZY SALON W REGIONE

Gala Collezione - Serena

Serena to wyjątkowa kolekcja od Gala Collezione zachęcająca do leniuchowania
Kolekcja Serena od Gala Collezione to kolekcja dająca możliwość zmiany aranżacji w trakcie użytkowania mebli wypoczynkowych. Każdy z elementów kolekcji jest otapicerowany z każdej ze stron, co daje możliwość rozłączania i ustawiania pojedynczych siedzisk. Kolekcja Serena aż zachęca do tego by usiąść i leniuchować. Serena ma wyjątkowo głębokie siedziska, wypełnione pianką wysokoelastyczną oraz top elastic na sprężynach falistych, dzięki czemu jest tak wygodna.


Spis treści:
Tapicerowany system modułowy Serena
Ogromna ilość modułów do wyboru w kolekcji Serena
Wypoczynek Gala Collezione z głębokim siedziskiem

Eleganckie meble wypoczynkowe bez funkcji spania dostępne od ręki


Tapicerowany system modułowy Serena
Kolekcja modułowa Serena to możliwość konfiguracji sof oraz narożników. Kolekcję Serena szczególnie poleca się do dużych przestrzeni. Świetnie odnajdzie się na środku dużego salonu. W kolekcji znajdują się również minimalistyczne stoliki, oparte na metalowej konstrukcji. Pozwolą one na ciekawe urozmaicenie aranżacji. Mebel wypoczynkowy Serena producenta Gala Collezione możemy również wzbogacić o opcjonalny zagłówek, który przekładamy na dowolne oparcie.

Ogromna ilość modułów do wyboru w kolekcji Serena
Moduły w kolekcji Serena są przygotowane tak, by perfekcyjnie się prezentowały również jako bryły wolnostojące. Pozwala to na rozłączanie i ustawianie osobnych siedzisk w dowolnym momencie.

Wypoczynek Gala Collezione z głębokim siedziskiem
W kolekcji Serena zastosowano zwiększoną głębokość siedzisk, aż do 78 cm. Pozwala to na niesamowicie wygodny relaks, na miękkim wypoczynku. Mebel wypoczynkowy Serena od Gala Collezione pozwala na to by w wypoczynek wręcz się zapaść. Dodatkowym atutem kolekcji Serena jest ilość poduszek, które umożliwiają jeszcze wygodniejszą pozycję na relaks.

Eleganckie meble wypoczynkowe Gala Collezione dostępne od ręki
W Naszym salonie znajduje się bardzo duży wybór mebli wypoczynkowych Gala Collezione. Sprawdź naszą ofertę z promocjami, bądź zadzwoń na infolinię 22 644 22 10 – chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertę.Gala Collezione jest marką łączącą nowoczesny i elegancki design z wysoką jakością wykonania. Różnorodność oraz funkcjonalność mebli w ofercie Gala Collezione umożliwia wybór idealnego wypoczynku do Twojego wnętrza. Flagowymi produktami marki są systemy modułowe ,które dają ogromne możliwości aranżacyjne, sofy, fotele, szezlongi oraz dodatki. Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w kraju. Gala Collezione dopasowuje swoje meble do różnorodnych gustów swoich klientów – by im sprostać, tworzy różnorodne kolekcje w różnej stylistyce.

Gala Collezione - Dla kogo?
Marka Gala Collezione tworzy meble idealne dla idywidualistów, którzy poprzez wystrój wnętrza lubią wyrażać swoją osobowość. Nowoczesny design i różnorodnosć funkcji sprawiają ,że meble Gala Collezione są nie tylko eleganckie ale również funkcjonalne.

Gala Collezione - Narożniki
Producent Gala Colleione oferuje szeroki wybór narożników w różnorodnych wymiarach ,wyposażonych w ciekawe funkcje ułatwiające wypoczynek. Mnogość systemów modułowych ułatwi Ci wybór odpowiedniego wypoczynku skrojonego idealnie do Twojego wnętrza.

Gala Collezione - Sofy
Gala Collezione to nie tylko narożniki. Producent Gala Collezione oferuje również sofy 2-osobowe, 3-osobowe oraz modułowe. Meble Gala Collezione można wyposażyć w funkcje spania , funkcje relaksu czy też dodatki takie jak schowki czy barki.

Gala Collezione - Fotele
Szeroki wybór foteli wypoczynkowych Gala Collezione w różnych materiałach obiciowych pozwoli ci stworzyć miejsce wypoczynku w swoim wnętrzu.

Gala Collezione - Tkaniny i Skóry
Gala Collezione oferuje ogromny wybór tkanin obiciowych. Stwórz swój spersonalizowany wypoczynek Gala Collezione według własnej wizji. Tkaniny to nie jedyne rozwiązanie. Jeśli potrzebujesz mebla skórzanego Gala Collezione bez problemu dobierzesz skórę naturalną w szerokim wachlarzu kolorystycznym.

Gala Collezione - Warszawa
Meble producenta Gala Collezione obejrzysz w naszych salonach:
Lesznowola K.Warszawy - ul.Słoneczna 129
Warszawa Wawer - ul.Patriotów 287
Warszawa Targówek - ul.Radzymińska 187

Gala Collezione - Kolekcje
W ofercie Gala Collezione znajdą Państwo wymienione kolekcje:  Karato, Belluno, Domo, Lorien, Nola, Plaza, Forli, Voss, Calpe, Serena, Olbia, Genova, Nicea, Sora, Axel, Elio, Fiord, Fiorino, Happy, Memo, Coletto, Nappa, Monday, Pufy, Volta, Massimo, Jana, Milan, Idylla, Polly, Loggia, Look, Merida, Merida I

Gala Collezione - Opinie
Producent Gala Collezione cieszy się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. Ogromne doświadczenie i lata doświadczenia producenta Gala Collezione zostały wielokrotnie docenione przez konsumentów.
Słowa kluczowe: serena, kolekcja serena, narożnik serena, sofa serena, narożnik z funkcją spania, głęboki narożnik, narożnik do salonu, meble wypoczynkowe, meble do salonu, meble warszawa, gala collezione, narożnik gala, serena gala, 20.01.2023 M

 

Produkty

Promocja